6 Mart 2014 Perşembe

Pullarla Çocuklara Eğlence

Bir zamanlar boncuk & pul görmek istemeyen, aldığı kıyafetlerde pul&boncuk olmamasına özellikle dikkat eden ve eğer varsa eve gelir gelmez il iş onları sökmek olan ben, şu sıralar dost oldum, sevgiyle doldum onlara karşı :)
 
 
Bu çalışmaya "ilkel yöntemlerle fotokopi" adını veriyorum ben:)
Yada "o an elde olan imkanlarla" da denebilir :)
Uzun kış geceleri aklınıza aniden kuzucuğunuzla farklı birşeyler yapma isteği uyandığında bu yönteme başvuruyorsunuz efenim:)
İnternetten bulduğunuz ve beğendiğiniz bir resmi bilgisayarınıza kaydedip yakınlaştırıyorsunuz. A4 kağıdını bir parça bantla monitöre yapıştırıp keçeli kalemle çiziyorsunuz.
Üstelik hiçbir ücret ödemeden :)
Hahaha sizdede reklam yapıyormuşum hissi uyandı mı? :)
 
O akşam Azra'ya onun beğendiği 3 farklı desen çizdim. Balığı pullarla kaplamak istedi. Diğerlerinide boyama yaptı. Prensesin eteğinide aynı şekilde pul yapıştırdık.


Bunun gibi büyük boy pullar çok rahat oluyor. Rahatça alıp yapıştırabiliyor. Aynı zamanda resimdeki gibi düz pullar tercih edilmeli. Çukur pulların tersini düzünü ayıramayabiliyor ve doğal olarak çukur tarafları yapışmıyor. Sonrada kuzu sinir krizi geçiriyor :)Bazı kısımlara sim de döktük.

Eğlenceli geçen bir geceyi daha geride bıralırken bir gün daha gitti diyorum.
Kuzuyla geçen ve bir daha asla geri gelmeyecek olan bir gün daha...
Yıllar sonra, içinde sürekli "keşke" lerin olacağı cümleler kurarken deli gibi özleyeceğim şu günleri daha dolu, daha O'nlu geçirme çabası içerisindeyim şimdilerde...
 
 
Kızımı özledim ben:)
Nokta
Azra gel fıstığım Legolarla oynayalım :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder